אודות

מרפאה וטרינרית כפר תבור

אדם וחיה - מרפאה וטרינרית, כפר תבור.

המרפאה הוקמה בכפר תבור על מנת לתת מענה שלם של "רפואה אחת"- הכוללת רפואה קונבנציונלית חדישה ורפואה משלימה, תוך הקדשת תשומת לב מרבית לתנאים, לשקט ולצרכים האינדיבידואלים של בעל החיים ולאיכות החיים בזמן האשפוז ובבית. בשנים האחרונות שודרגה המרפאה במכשור מתקדם (מעבדת דם ייחודית, רנטגן חדיש דיגיטלי, אולטרסאונד, חדר ניתוחים מאובזר ועוד), תרופות חדשות, שיטות עבודה וניטור מתקדמות וכן טיפולים מונעים, יעוץ תזונתי, דיקור, שיקום ורפואה משלימה.
אנו מאמינים בחינוך לאהבת בעלי חיים וכבוד לטבע ולסביבה מגיל צעיר, ומארחים ומדריכים גם את ילדי הגנים ובית הספר להיות רגישים וערים לצרכי בעלי החיים.
עיקר עבודת המרפאה הינה בתחום חיות המחמד (כלבים וחתולים), תוך שיתוף פעולה עם רופאים מומחים וטרינרים במגוון תחומים לצורך ייעוץ ותמיכה במקרים הדורשים זאת. ניתוחים אורטופדים ואחרים מבוצעים במרפאה ע"י כירורגים מומחים

כמו כן ניתנים טיפולי שיקום ע"י ד"ר הדס נבו, מוסמכת לרפואת שיקום,לפגיעות אורטופדיות ונוירולוגיות.

הצוות מתעדכן בכנסים ובלימודי המשך ושומר על רמת ידע העומדים בחזית הרפואה הוטרינרית, על מנת לתת את המענה המקצועי והטוב ביותר לבני הבית ההולכים על ארבע. במרפאה ניתנים באהבה חיסונים וטיפולים מונעים, רפואה פנימית, כירורגיה, טיפולי שיניים, הדמיה, יעוץ תזונתי וחינוך גורים.