רפואה מתקדמת

מעבדה

לעיתים, על מנת לבצע אבחון מלא של בעל החיים יש צורך בבדיקות מעבדה. המרפאה מצוידת במכשירים מתקדמים לביצוע
# ספירת דם כללית
# פאנל ביוכימי
# בדיקות הורמונליות
# בדיקות שתן וצואה
# בדיקות ומגרדי עור
# בדיקות מיקרוסקופיות ועוד.

הדמיה - רנטגן דיגיטאלי ואולטראסאונד

המרפאה מצוידת ברנטגן דיגיטלי מתקדם. מכשיר זה מאפשר דיוק רב בעת הצילום, ניתוח פרטים לעומקם ושיתוף הממצאים עם מומחים בזמן אמת אונליין. צילומי הרנטגן מבוצעים לכל סוגי בעלי החיים ומאפשרים נקודת מבט לא פולשנית להערכת תקינות השלד והרקמות בגוף החיה.
בעזרת האולטראסאונד ניתן להעריך בצורה לא פולשנית את האיברים הפנימיים כגון הכבד, הכליות, הטחול, שלפוחית השתן, המעיים, הלב ועוד. בעזרת האולטראסאונד ניתן לבדוק את גודל וצורך האיברים וכך לבדוק האם מתרחשים תהליכים דלקתיים או סרטניים וכן האם יש פגיעה באיברים פנימיים עקב טראומה לדוגמה. בעזרת האולטראסאונד ניתן לשאוב נוזלים ולדגום איברים חשודים. כמו כן הוא מסייע לנו בבדיקות מעקב הריון של בעלי חיים.

כירורגיה ואורטופדיה

המרפאה שמה לעצמה כמטרה ביצוע ניתוחים ברמה הגבוהה ביותר. דבר זה מתאפשר על ידי מיטב הציוד והמכשור לביצוע ניתוחים, הכולל: מכונת הרדמה, שולחן יעודי, ציוד ניטור ומכשור כירורגי מתקדם. בכל ניתוח נוכחים מינימום של שני אנשי צוות מיומנים כך שההרדמה והניתוח מנוטרים בצורה מיטבית. ניתוחים מורכבים מבוצעים על ידי כירורג מומחה בתיאום מראש.

אשפוז

המרפאה מצויידת בתאי אישפוז והתאוששות מרווחים המאפשרים לבע"ח סביבה נוחה והיגיינית להתאוששות לאחר ניתוח ולשהייה במהלך טיפול מתמשך.